• Szkolny Klub Wolontariusza

• Pomagać każdy może

• W dobie pandemii COVID- 19 wiele ośrodków, szpitali i instytucji zdrowotnych znalazło się w trudnej sytuacji, także powiatowy szpital w Drezdenku. Usługi medyczne w dalszym ciągu świadczy Zakład Opiekuńczo- Leczniczy. Pacjenci oddziału to najczęściej starsze, schorowane osoby, które od roku są w bardzo ciężkim położeniu, ponieważ nie mogą być odwiedzane przez swych najbliższych. W tak trudnym czasie Szkolny Klub Wolontariusza postanowił zjednoczyć siły i zorganizować potrzebne rzeczy, produkty, środki chemiczne i dezynfekujące. Pokażmy, że dla naszej szkolnej społeczności pomaganie potrzebującym ma ogromne znaczenie. Wszystkich zainteresowanych wsparciem akcji prosimy o dostarczanie:

• środków dezynfekujących do rąk oraz powierzchni
              • mydła, żele, płyny itp.
              • środków higieny osobistej, kosmetyków: żele, mydła, balsamy, kremy do rąk, chusteczki nawilżone, chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe itp.
              • środków czystości: płyny, żele do czyszczenia powierzchni
              • wody mineralnej niegazowanej,
              • myjek kąpielowych, rękawiczek jednorazowych
              • itp.

Wszystkie podarowane artykuły można składać w bibliotece szkolnej, w godzinach pracy biblioteki.

ZAPRASZAMY!