• Nasza szkoła

• Nasza szkoła znajduje się w przestronnym budynku składającym się z czterech segmentów. Zapewnia duże i przyjazne sale lekcyjne, dwie sale komputerowe z dostępem do Internetu, dużą halę sportową, szatnie z szafkami dla wszystkich uczniów, a za szkołą boisko wielofunkcyjne.

Szkoła dysponuje również stołówką, w której podawane są smaczne obiady przygotowywane w naszej kuchni.

Biblioteka szkolna posiada bogaty księgozbiór, z którego korzysta społeczność szkolna. Obok biblioteki znajduje się czytelnia, w której na miejscu można skorzystać ze zbiorów biblioteki lub ze znajdujących się tam komputerów z dostępem do Internetu.

W szkole działają dwie świetlice. Duża świetlica (dla uczniów klas IV-VIII) jest czynna od godz. 7.00 do 15. 15, mała świetlica (dla uczniów klas I-III) jest czynna od godziny 10.00 do 16.00. Zajęcia w świetlicy są bezpłatne. Ze świetlicy szkolnej korzystają uczniowie naszej szkoły w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych. Chętnych uczniów świetlica szkolna zaprasza na zajęcia plastyczne, umuzykalniające, zajęcia rozwijające zainteresowania i zamiłowania, imprezy i uroczystości szkolne oraz zabawy i gry świetlicowe.

Szkoła zapewnia opiekę pielęgniarki, pedagoga, logopedy i psychologa.

Szkoła współpracuje z różnymi instytucjami w celach zapewnienia bezpieczeństwa, pomocy uczniom oraz kształcenia pozytywnych postaw.